Rubriky
Krása

Buďte pure girl!

Jste si vědomi, jak by mělo čištění probíhat nebo je to pro Vás jen rutina? My Vám poradíme, jak mít krásnou pleť díky jednoduchému čištění a hned se zase začnete cítit spokojeně. Zároveň získáte větší sebevědomí, a to bez zbytečně náročné práce. Vše krásně jednoduše a lehce z domova.
obličejová maska
Správné pomůcky nesmí chybět
Nezapomínejte, že je velmi důležité s čím si budete pleť čistič. Výběr značky je čistě na Vás, ale základní věci nesmíte opomínat. Je to základ všeho. Ve vašem kosmetickém koutku nesmí chybět odličovací ubrousky, vatové tyčinky. Důležitý je i kartáček, kterým budete párkrát do týdne provádět hloubkové čištění pórů.
Dalším důležitým aspektem jsou produkty, kterými si budete čistit pleť. Je vhodné mít věci na odličování make-upu, samostatné čištění pleti a hydratační krémy pro zklidnění.

Vše je o cviku!
Je velmi důležité si uvědomit, jakým způsobem čistíme pleť. Musíme být velmi důkladní a respektovat typ pleti. Pokud Vaše pleť je sušší, musíte vybírat vhodné přípravky, které jí budou maximálně vyhovovat. Pokud mastnou nepřichází v úvahu, abyste používali stejné přípravky jako na pleť suchou.

Jdeme na to
„Drsné“ odlíčení provedeme odličovacím přípravkem, který naneseme na tampónek a přiložíme na víčka a necháme chvíli působit, aby se uvolnil a náš make-up šel lépe dolů. Po tomto odličování přijde na řadu micelární voda, s kterou bychom měli čistit do té doby, dokud nebude vatový tampónek naprosto čistý. Na závěr na vyčištěnou pleť naneseme krém, který nám pokožku zklidní.
Minimálně dvakrát týdně bychom měli použít vhodnou mastku, podle typu naší pleti nebo naší potřeby. Vhodné je masky střídat. Používat ty, které budou čistit černé tečky, ale nesmíme zapomenout ani na výživu a relaxaci, která je také velmi podstatná.
tužebník jilmový
Krásná pleť
Pokud si zvyknete na těchto pár pravidel a stane se odličování součástí Vašeho dne, máte vyhráno. Můžete se poté těšit s krásného pocitu a užívat si čistotu a zář z Vaší pleti.