Rubriky
Muži

Nejčastější věci, kterými muže vytáčíme

Jednou a dost.Pokud muž netrpí nedoslýchavostí, odnaučte se mu vše opakovat stále dokola a věčně omílat co už bylo řečeno. Muž vás slyší. Tím, že mu budete třikrát denně připomínat výměnu žárovky a každou chvíli se ho ptát, zda nemá hlad, skutečně ničeho nedocílíte. Maximálně ho vytočíte. Muž ví, co se po něm chce. Má jen vlastní tempo.
Pár – žena má boxerské rukavice
Druhá matka.Co dokáže muže nejvíce vytočit je přehnaná mateřská péče. Jendu matku už má, tak mu buďte partnerkou a věčně ho nekontrolujte. Dospělý muž je schopen se rozhodnout, zda má hlad nebo je mu zima, případně zda si nemá přibalit ponožky navíc. Pokud vás tedy sám přímo nepožádá o radu, neraďte.
Věčné mluvení.Přirozeností ženy je rozebírat tytéž věci stále dokola. A probírat je znova a znova ze všech stran. Většina mužů však příliš výřečná není a probírat stále tytéž věci dokola je spíše unavuje. Proto se občas zkuste zapřít a alespoň chvíli mlčet. To, že muž mlčí, nutně neznamená, že se něco děje nebo je něco špatně.
Neustálé uklízení. Uklízíte. A to pořád. A většinou nutíte do věčných úklidů i partnera. Uvědomte si, že každý je nastavený jinak, a co je pro jednoho nutností, je druhý schopen/ochoten o den posunout. Proto pokud váš přátelé pozvali na bowling v době, kdy jindy leštíte okna, s klidem běžte a okna nechte na jindy. Jsou mnohem důležitější věci, než je úklid. Ten by určitě neměl být upřednostňován před potřebami rodiny.
Uražená žena s mužem v posteli
Lichotky a ujišťování.Neustále se ptáme na názor. Zajímá nás, jak mu ten nový koláč chutnal, zda nám ty nové šaty sluší a jestli nevypadáme v té nové sukni tlustě. Ženy potřebují neustále ujišťovat o kdejaké maličkosti, což muže spíše přivádí k šílenství. Uvědomte si, že je to naše vlastní potřeba sebereflexe a v mnoha případech i nízké sebevědomí. Stejně jako u neustálé potřeby lichotek, které nám mají sebevědomí zvednout.

Rubriky
Muži

Pronajatou dodávku můžete využít třeba při stavbě domu

Postavit dům svépomocí, to není snadný úkol. Tím spíše, když se přitom chcete obejít nejen bez stavební firmy a nežádáte nejen projekt na klíč, ale zároveň se hodláte vyhnout i celé řadě placených řemeslníků, třeba proto, že se vy sami ve stavařském řemesle dobře vyznáte. Je potřeba počítat s tím, že stavba domu zahrnuje nejen samotnou práci, ale také zajištění nářadí a stavebního materiálu, a také jeho převoz. A to může být v mnoha směrech oříšek, protože do svého osobního automobilu jen těžko všechno potřebné složíte.

silnice vedoucí krajinou

Takže to, co si nenecháte dopravit nákladním automobilem až přímo na místo určení, budete muset přepravit jinak. K tomu se vám bude jistě velmi hodit praktická dodávka s objemným nákladním prostorem – třeba taková, jakou si můžete pronajmout ve spolehlivé půjčovně dodávek francouzské výroby https://www.rentcarservice.cz/.

V pronajaté dodávce snadno převezete vše, co je potřeba. Ať už jde o stavební materiál, nářadí, sazenice stromů a keřů anebo třeba posléze i vybavení domu jako je nábytek a spotřebiče. V tom, co můžete a nemůžete v nákladním prostoru dodávky převážet, vás nikdo omezovat nebude. Stejně jako v tom, kolik kilometrů můžete za den ujet a po jakých silnicích se můžete vydat. V ceně pronájmu je totiž zahrnutý neomezený počet kilometrů, stejně tak jako aktuální dálniční známky pro Slovensko i Českou republiku. Navíc, pokud budete potřebovat, můžete se s pronajatým vozidlem klidně vydat i do zahraničí.

tři papírové krabice

Vždy se můžete spolehnout na to, že vámi pronajatý vůz bude v tom nejlepším stavu, neboť všechna vozidla k pronájmu prochází pravidelnou servisní kontrolou. A kdyby se cestou přece jen něco stalo, můžete zdarma využít prémiovou asistenční službu, která je rovněž zahrnuta do ceny pronájmu. A jistě uznáte, že za takových vstřícných podmínek se člověku cestuje jedna radost, ať už převáží cokoli.

Rubriky
Muži

Blondýnky – ty nejžádanější ženy

Těžko odhadnout, kde se sebrala myšlenka (nebo dnes už pevně stanovený fakt), že zrovna odstín vlasů u žen dovede přiblížit všechny lidi k představě, jak vysoké má dotyčná IQ v hlavě. Už od nepaměti jsou blondýnky považované za ty jednodušší ženy s méně vlastnostmi potřebnými k chápaní a uvažování. Proč tomu tak je, lze jen stěží vysvětlit. I když je nespočet vtipů a narážek kolem blond odstínu vlasů jejich představitelek, jedno se jim nemůže upřít – mají veškerou pozornost mužů a jsou nesmírně žádané!
okukování blondýny

Andělská nevinnost a čistota

Viděli jste už anděla, který by neměl blond odstín vlasů? Často je světlá podoba blond vlasů spojována s čistotou a nevinností ženy. Přitom tomu tak vůbec nemusí být. Důležitý je samotný vhled ženy, jakým blondýny probouzí v mužích zvědavost. Říká se, že jsou to něžné typy žen a mnoho mužů má potřebu jim toto kouzlo vzít.
Blondýny jsou přitažlivé i pro svou světlou pleť, která muže naprosto odzbrojuje. Muži totiž považují blondýny za vtipné, hodné a empatické bytosti. Jsou přirozeně krásné a lze s určitostí říct, že pokud kolem nějakého muže projde „anděl“ vždycky se za ním otočí!
děvče s úsměvem

Nezáleží na barvě vlasů, ale na samotné ženě!

Bohužel pro ženy, někdy ani barvou vlasů k sobě žádného muže nepřipoutají, pokud v sobě nemají něco, co jich bezpochyby dostane. Je totiž obrovské množství mužů, kteří ženskou krásu blondýny dovedou ocenit, ovšem její povaha je nezaujme. Pro některé muže je naopak žena blondýna určitou ozdobou jejich osobnosti a tak se zaměřují výlučně jen na tyto typy žen.
Ve skutečnosti však není vůbec podstatné a ani důležité to, jestli máte blondýnu, černovlásku, zrzku, nebo brunetu. A ti, kteří už mají doma tu pravou (bez ohledu na to, jakou barvu mají její vlasy) moc dobře vědí, v čem tkví kouzlo skutečné ženy která je dokonalá tím, jaká je a ne proto, jak vypadá.