Rubriky
Krása

Buďte pure girl!

Jste si vědomi, jak by mělo čištění probíhat nebo je to pro Vás jen rutina? My Vám poradíme, jak mít krásnou pleť díky jednoduchému čištění a hned se zase začnete cítit spokojeně. Zároveň získáte větší sebevědomí, a to bez zbytečně náročné práce. Vše krásně jednoduše a lehce z domova.
obličejová maska
Správné pomůcky nesmí chybět
Nezapomínejte, že je velmi důležité s čím si budete pleť čistič. Výběr značky je čistě na Vás, ale základní věci nesmíte opomínat. Je to základ všeho. Ve vašem kosmetickém koutku nesmí chybět odličovací ubrousky, vatové tyčinky. Důležitý je i kartáček, kterým budete párkrát do týdne provádět hloubkové čištění pórů.
Dalším důležitým aspektem jsou produkty, kterými si budete čistit pleť. Je vhodné mít věci na odličování make-upu, samostatné čištění pleti a hydratační krémy pro zklidnění.

Vše je o cviku!
Je velmi důležité si uvědomit, jakým způsobem čistíme pleť. Musíme být velmi důkladní a respektovat typ pleti. Pokud Vaše pleť je sušší, musíte vybírat vhodné přípravky, které jí budou maximálně vyhovovat. Pokud mastnou nepřichází v úvahu, abyste používali stejné přípravky jako na pleť suchou.

Jdeme na to
„Drsné“ odlíčení provedeme odličovacím přípravkem, který naneseme na tampónek a přiložíme na víčka a necháme chvíli působit, aby se uvolnil a náš make-up šel lépe dolů. Po tomto odličování přijde na řadu micelární voda, s kterou bychom měli čistit do té doby, dokud nebude vatový tampónek naprosto čistý. Na závěr na vyčištěnou pleť naneseme krém, který nám pokožku zklidní.
Minimálně dvakrát týdně bychom měli použít vhodnou mastku, podle typu naší pleti nebo naší potřeby. Vhodné je masky střídat. Používat ty, které budou čistit černé tečky, ale nesmíme zapomenout ani na výživu a relaxaci, která je také velmi podstatná.
tužebník jilmový
Krásná pleť
Pokud si zvyknete na těchto pár pravidel a stane se odličování součástí Vašeho dne, máte vyhráno. Můžete se poté těšit s krásného pocitu a užívat si čistotu a zář z Vaší pleti.

Rubriky
Krása

Vyberte si sami

Přece se nebudete starat o technický stav vozidla, když jej pravidelně dáváte do servisu k opravě, nebo jen k prohlédnutí před dovolenou. Ale to se potom nabízí otázka: Kdo s Vaším vozidlem jezdí? Vy, nebo servisní technik? Odpověď je jasná. Myslíte si, že servisní technik ví, že v noci se Vám nechce moc jezdit, protože je vám tma a protijedoucí vozidla nepříjemná?

Ale, co když pojedete pěkně ve dne, za plného světla a náhle se změní počasí na husté sněžení, nebo hustý déšť?

mokré pozadí

Co uděláte? Zastavíte na silnici a přečkáte ten marast v autě? Vidíte. Ani nemusíte jezdit ve tmě, abyste potřeboval skutečně kvalitní osvětlení https://www.lightpark.cz/autozarovky-pro-predni-svetla/?par=oznaceni-ece|h7! Stojící auto na sněhem, nebo deštěm zmítané silnici je horší, než snížení rychlosti auta jedoucího. To si pamatujte jednou provždy.

Právě kvůli takovým situacím na silnicích musíte mít světla v předních světlometech dokonale odpovídající Vašemu zraku. Musí Vám vyhovovat tak dobře, abyste viděl i za snížené viditelnosti.

Nenechávejte výběr autožárovek pouze na servisním technikovi a začněte se zajímat o typy jednotlivých autožárovek sami.

  1. Zvláště se zajímejte o lumeny, které vyjadřují intenzitu světla. Nesmí oslňovat protijedoucí vozidla, ale zase na druhou stranu nesmí bránit Vaší viditelnosti.
  2. Ale také o další části autožárovek, jako je např. patice. Autožárovka by nemusela do Vašeho vozidla pasovat.
  3. Nezanedbatelná je i životnost kvalitních autožárovek.
  4. A v neposlední řadě je na místě zajímat se také o barvu světla. Musí vyhovovat nejen Vám, ale i protijedoucím vozidlům. Takové rozhodnutí není evidentně jen na Vás. Je tu i zákon, který barvu světla určuje.

sníh na autě

Myslete na to, že osvědčené firmy vědí, která autožárovka bude pro Váš vůz tou nejvhodnější. Není důvod šetřit na osvětlení, které může pomoci při prevenci zbytečných nehod.