Rubriky
Domov

Nové celoroční mobilní domy

Jednoho dne přijde na řadu otázka bydlení. Ať chceme nebo nechceme, takové variantě se zřejmě nevyhneme a to ani v případě, že doteď máte u rodičů svůj vlastní pokojík. Někdy nám ten pokojík vystačí na doživotí, ale v mnohých jiných případech nám je malý a my se chceme nebo musíme rozlétnout do světa.

Plánujete se s přítelkyní osamostatnit? Hledáte vlastní bydlení? Malý byt je vám těsný? Chcete stavět dům, ale připadá vám to moc složité a náročné? Chtěli byste něco menšího, ale nového?

Řešením může být celoroční mobilní dům.

dům louka

Mobilní domy jsou vhodným řešením pro ty z nás, kteří od bydlení neočekávají tisíce metrů čtverečních. Jsou menší a skromnější, ale pohodně se do nich vejde i čtyřčlenná rodina. Stačí se uskromnit, ale dům si můžete zakoupit jakkoliv velký. V dnešní době je rozhodně z čeho vybírat.

Na skladě jsou i zcela nové mobilní domy, které čekají, až si je někdo vybere. Můžete je volit jako celoroční ubytování, protože jsou zateplené speciální vrstvou nejmodernější technologie PUR pěny. Takovéto obydlí zajistí nízké měsíční náklady, teplo po celý rok, zejména v zimě, v létě tato vrstva chrání před nepříjemným nahříváním, a žádné starosti. Dokonce můžete mnohé domy nechat i zkolaudovat a zajistit si tak číslo popisné, adresu, popelnice a všechno ostatní. Bydlíte v nich jako v běžných obydlích.

cedule domov

Objekty skladem jsou připravené ihned k převozu, stačí si je zarezervovat a můžete se brzy těšit na své vlastní bydlení. Jiné druhy si můžete objednat na zakázku. Dodávají se vybavené i nevybavené. Další z mnohých výhod.

Bydlete ve svém vlastním novém domově s vlastní zahrádkou snadno a rychle. Nemusíte si dělat žádné starosti s výstavbou objektu. Navíc jsou všechny cenově dostupné, takže ani financování, se kterým můžeme v případě potřeby pomoci a poradit, není vůbec složité. Nezadlužíte se desítkami milionů, které byste nedokázali do konce života splatit. Většinou se částky pohybují třeba klidně kolem jednoho milionu. Záleží na tom, jak velký objekt a jak vybavený si přejete pořídit.

Rubriky
Domov

Staronové stavební úpravy svažitých terénů

I ve svažité zahradě si lidé chtějí vybudovat část zahrady tak, aby ji mohly využívat pro pěstování vlastní zdravé zeleniny a taky místo pro venkovní posezení v přírodě a pro dovádění malých dětí.
Opěrné zídky a skalky na okrasu i z praktických důvodů nabízí poměrně dostupné řešení terénních úprav.
dobře založená skalka
Pokud jde jen o mírně svažitý terén, vytvořit okolo domu rovný terén je poměrně snadné a vzniklý přechod mezi rovinou a původním svažitým terénem můžete vyřešit osázením nízkými plazivými keři, které mají bohatý kořenový systém, kterým se přirozenou cestou zpevní vzniklý svah.
Pokud rádi zahradničíte, zvládnete i náročnější úpravu a můžete vytvořit úžasnou skalku. Jestliže vše dobře naplánujete, docílíte téměř bezúdržbové okrasy zahrady. Časy, kdy skalky vyžadovaly od jara do podzimu náročné vytrhávání plevele jsou naštěstí dávno pryč. Na kvalitní substrát, který pro svůj růst rostliny potřebují, stačí položit černou netkanou textilii a na okrajích dobře upevnit. Potom už začíná příležitost pro vaši fantazii.
Rozhodně potřebujete zajímavě tvarované čisté kameny a sazenice nízkých keřů a kytek, které je potřeba vybrat podle umístění svahu a množství světla, které na něj dopadá. Pokud vybíráte rostliny s bujným růstem, dejte je k okraji skalky, aby směrovaly k vnějším okrajům a nedusily rostliny ve svém okolí. Do textilie dělejte jen nezbytně nutné otvory a případnou hlínu, která na ní ulpí, zameťte pryč. Zbytečně nestlačujte povrch zeminy vaší chůzí. Měl by zůstat nakypřený, aby pojímal vodu. Kameny pokládejte opatrně, aby se textilie neprotrhla. Počítejte s tím, že rostliny vyrostou, i když kupujete jen ty menší druhy. Budou tedy kolem sebe potřebovat svůj prostor.
kvetoucí rostlina mezi kameny
Ze začátku je potřeba skalku častěji zalévat, dokud si rostliny neudělají dostatečný kořenový systém. Pro pěkný vzhled můžete na textilii nasypat mulčovací kůru, nebo drobné nepříliš ostré kamínky (oblázky). Tím i větší dekorační kameny budou vypadat přirozeněji a v okamžiku, kdy se kolem nich rozrostou vysazené rostliny, splynou s okolím.
Další možností, jak vytvořit rovné plochy na svahu, jsou opěrné zídky, které se vypořádají i s větším svahem. Úprava však už není tak snadná a je k ní potřeba člověk, který umí pracovat s kamenem a má základní zednické dovednosti. Srovnání terénu vyžaduje strojní vybavení a odbornou konzultaci, aby nedošlo k sesuvu terénu.

Rubriky
Domov

Všechno jak má být

Příchod nového člena rodiny je událostí dlouhou očekávanou, ale zároveň obdobím plným nejen těšení se, ale trochu i strachu a obav, jak to všechno bude fungovat a jak se všichni sžijete dohromady. Ano, řeč je o příchodu miminka. Přestože je to tvor malinký, přípravy na jeho příchod probíhají již několik měsíců předem a budoucí rodiče chtějí, aby bylo všechno dokonalé.
příchod dítěte
V čem je tedy nejčastější problém při zařizování a pořizování všeho potřebného? Nejčastěji jste limitováni prostorem a financemi. Pokud máte malý byt a bojujete s prostorem, je to trochu obtížnější než když máte k dispozici několik větších místností, ale všechno má svoje řešení.
Hlavní je začít včas a nenechat všechno na poslední chvíli, i z toho důvodu, že miminko se nečekaně ohlásí o několik týdnů dříve.
Základem všeho je postýlka, i když se dnes často setkáte s rodiči, kteří si dítě berou na spaní k sobě. Ideální volbou je postýlka rostoucí, kde se dá nastavit výška, případně sundat postranice, což je výhoda u větších dětí. Matrace by měla být ta nejlepší, příliš měkkou nekupujte. Pro ty nejmenší je zatím klasická přikrývka a polštář zbytečná, proto si s tím hlavu nelámejte. Součástí postýlky by měly být různé hračky, které se dají umístit tak, aby je dítě mělo na očích.
Další věcí, kterou budete potřebovat zhruba po dobu dvou let, je místo, kde budete dítě přebalovat. V běžných koupelnách zrovna moc místa není, dalším řešením je umístění co nejblíže postýlky. Výšku volte podle velikosti toho, kdo bude nejčastěji přebalovat, což je většinou žena. Stejně tak jste omezeni místem co se týká samotného koupání, pro začátek si vystačíte s vaničkou a lehátkem, aby na něm mohlo dítě ležet a vy měli volné ruce na samotné mytí.
dětská postýlka
Bez čeho se neobejdete určitě, je kočárek. Výběr je opravdu velký, dobré je podívat se na recenze kočárků na internetu nebo vycházet ze zkušeností vašich známých, jaký druh kočárku jim vyhovoval.
 

Rubriky
Domov

I Vy najdete to pravé

Pokud si chcete pořídit pro svoje bydlení praktickou sedací soupravu, tak si můžete být jistí tím, že nabídka je opravdu pestrá a vše bude záležet jenom na Vašich požadavcích. V dnešní době si můžete vybírat z mnoha variant, oblíbené jsou ovšem rozkládací pohovky, a to především pro svoji praktičnost. https://pctuning.tyden.cz/hardware/skrine-zdroje-chladice/49015-phanteks-eclipse-p400s-tg-prakticnost-i-elegance-v-jednom Když to bude zapotřebí, můžete tento kus nábytku proměnit v pohodlnou postel, na které se výborně vyspíte Vy či případná návštěva, proto se není čemu divit, že můžeme tuto pohovku najít v mnoha různých domácnostech, na to se spolehněte.

manžestrová pohovka

Vybírat byste neměli pouze podle praktičnosti, i když se jedná o něco skutečně důležitého, zapomínat byste neměli ani na vzhled, který hraje skutečně velkou roli v mnoha ohledech.

Aby Vaše bydlení vypadalo skvěle

Vyberte si tedy takovou pohovku, která se Vám bude líbit a bude skvěle zapadat do Vaší domácnosti. Rozhodně to není nemožné, protože nabídka je skutečně pestrá a každý v ní může najít vše, co by mohl potřebovat, na to se spolehněte. Vybírat si navíc můžete z pohodlí svého domova či kanceláře, nabídka je totiž dostupná na internetu, což mnohé zaručeně potěší.

Ponořte se kdykoliv do široké nabídky kvalitního nábytku a vyberte si to, co pro Vás bude ideální, zaručeně si tak přijdete na své a budete nadmíru spokojeni.

modrá místnost

Dejte si na výběru záležet

Když si dáte na výběru záležet, tak se můžete spolehnout na to, že zaručeně objevíte kus nábytku pro svoje bydlení. Je to opravdu jednoduché a oblíbené řešení, na které se můžete kdykoliv spolehnout. Díky tomu, že si dáte na výběru vybavení pro svoji domácnost opravdu záležet, tak bude Vaše bydlení vypadat naprosto skvěle a Vy si s ničím nebudete muset dělat starosti. Budete se ve svojí domácnosti cítit opravdu dobře, protože všechno bude odpovídat Vašim představám. Naše nabídka je tu pro každého, a proto této skutečnosti kdykoliv využijte, rozhodně nebudete muset ničeho litovat, na to se spolehněte.