Rubriky
Výrobky

Darováno z lásky

Při výběru dárku je vždy důležité brát v potaz náš vztah ke konkrétní osobě. Jiný typ dárku dáme babičce, jiný svému nadřízenému, a jiný pak zase někomu, koho milujeme. Dárky z lásky musí být cíleny na konkrétní osobu, a je vhodné, když jsou jedinečné, osobní, a promyšlené. Jaké dárky se z lásky dávají, a jak je volit?

Šperky

Když chceme obdarovat osobu, která má v našem srdci speciální místo, můžeme zvolit šperk. Při jeho výběru se musíme samozřejmě řídit vkusem dané osoby, avšak také naším citem k ní. Čím výjimečnější je pro nás onen člověk, tím originálnější musí být šperk, který vybereme. Je tedy na místě vyhnout se klasickým zlatnictvím, a šperky pořizovat tam, kde jsou dělány na míru, a každý z nich je jedinečný. Pro muže pak můžeme zvolit třeba ručně dělané pánské dřevěné hodinky s věnováním, či sponu na opasek, pro ženy pak různé desénové prsteny, náušnice, či brože, které budou vyrobeny s ohledem na naše přání.

dřevěné hodinky

Parfémy

Pokud partnera dobře známe, již se vyznáme v tom, které vůně jsou mu příjemné, a které nikoliv. Proto je v takovém vztahu již mnohem vhodnější obdarovat parfémem, než kdykoliv jindy. Kupovat však laciný parfém není na místě, a pokud si nemůžeme dovolit kvalitní značkovou verzi, je lepší se poohlédnout po jiném dárku.

květinový parfém

Fotodárky

Nic neukáže naši lásku lépe, než dárek, který vyobrazuje důležitý moment našeho vztahu. Naštěstí jsou na trhu možnosti, jak nechat potisknout jakýkoliv předmět fotografií. Milý je třeba hrníček se svatební fotografií, polštář s fotkou jak se líbáte, či fotokniha vzpomínek vašeho vztahu.

Zážitky

Pokud jste aktivním párem, jistě nebude od věci darovat zážitek. To lze snadno, a to tak, že vyhledáte právě takovou společnost, která konkrétní zážitek nabízí, a zakoupíte si poukaz. Co třeba párová masáž, společná dovolená, nebo třeba adrenalinová zábava? Fantazii se meze nekladou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup