Rubriky
Výrobky

Jak vybírat plus size svatební šaty?

Nakupování svatebních šatů je jednou z nejdůležitějších věcí v celém procesu svatby. Spousta nevěst už od malička sní o tom okamžiku, kdy si budou moci vyzkoušet své vysněné svatební šaty a poznají, že jsou to to ty pravé. To ale nemusí být zdaleka tak snadné. Dnes je výběr pro plus size nevěsty daleko štědřejší, než tomu bylo před několika lety. Avšak stále je pro tyto nevěsty obtížnější najít ty pravé svatební šaty než pro nevěsty s menšími velikostmi. Přesto se však takový nákup může obejít bez stresu. Zkuste se zaměřit přímo na ty salóny a prodejce, kteří mají ve své nabídce i široký výběr plus size svatebních šatů. Například šaty na svatbu pro plnoštíhlé https://www.lasilueta.cz/saty-na-svatbu/. Nemá cenu navštěvovat salóny, kde se soustředí především na menší velikosti a doufat, že mezi nimi najdete i něco ve své velikosti. Výběr se vám pak o hodně zúží a budete se cítit pod tlakem, abyste si vybrala z toho, co je k dispozici.

svatba

Důležité je také najít takový výběr šatů, kdy se návrhář nesoustředí pouze na velikost ale také na střih. Plus size ženám sluší jiné střihy než ženám s menší velikostí. Střih by měl být lichotivý, aby zdůraznil přednosti žen a skryl případné nedostatky. Na velikost se nesoustřeďte ani vy. Soustřeďte https://www.vimvic.cz/kurz/tvuj-horoskop-ti-napovi-kdo-jsi se jen na to, abyste vypadala v daných šatech co nejlépe. Pokud nosíte velikost 46 ale vidíte, že dané šaty na vás vypadají lépe ve velikosti o číslo větší, jděte do nich. Důležité je, jak budete vypadat a jak se budete cítit, ne číslo na štítku.

svatba

Vezměte si sebou na zkoušku šatů doprovod a to takový, v který máte důvěru a víte, že vám opravdu dobře poradí. Nepotřebujete kolem sebe někoho, kdo bude mít poznámky o vaší velikosti. To platí ostatně i pro personál každého salónu. Před návštěvou salónu si můžete přečíst recenze, které vám určitě dost napoví o tom, jaký personál v daném salónu pracuje.