Rubriky
Web

Nakupování oblečení a bot na About You je snadné


Nakupujete někdy na Internetu oblečení? A zkoušeli jste už obchod About You? Že tu nakoupíte oděvy a obuv v sortimentu tak širokém, který čítá desítky tisíc modelů, je celkem na veřejnosti známo už dlouho, ale to není jediné plus.

pánské oblečení

Dárky k Vánocům

Všimli jste si někdy, jak se v době Adventu plní městské obchodní domy lidmi až tak, že je tu na padnutí, a panuje tu takový stres, že mu není rovno v jiné roční době? Lidé tu mnohdy doslova přes sebe přepadávají, šlapou si na nohy, jsou nervózní a nevrlí, protože mají naspěch a musí rychle ještě něco „sehnat“, co nadělí pod vánočním stromkem.

Nebylo by lepší to pojmout jinak? Nakupujte v obchodních domech v předstihu, nejlépe již v září nebo v říjnu, kdy je relativní klid, a nikdo takto nešílí. Výhodou prodejce About You je nonstop provoz webového serveru, respektive e-shopu, kde si můžete vybírat vhodné dárky z domova třeba brzy ráno nebo v noci, kdy jsou již kamenné prodejny uzavřené. Nevýhodou virtuálního obchodování je absence prohlídky a vyzkoušení výrobků pohmatem, musíte tu sice spoléhat pouze na produktové foto, ale to bývá na About You kvalitní a téměř zcela zastoupí vizuální kontakt v prodejně.

dámské oděvy

Jestliže využijete About You slevový kód 25 a výrobek nesplní vaše očekávání, anebo potřebujete větší velikost, můžete to provést zcela zdarma. Za dopravu nezaplatíte nic, a to ani při samotném nákupu zboží (nad 399 Kč).

A jeden tip na závěr: nakupujete-li dárky na Vánoce, a jde o oblečení či obuv, lépe se vám budou pořizovat výrobky v ležérním, volném stylu, například „oversized“. Tam se nemůžete příliš odchýlit od tělesných rozměrů, pouze u obuvi byste měli dobře znát délku chodidla, od níž se odvozuje velikost bot. Čím lépe odhadnete velikost (a vyplatí se předem změřit oblečení v šatníku obdarované osoby), tím méně starostí s vracením zboží budete mít po svátcích.