Rubriky
Domov

Nové celoroční mobilní domy

Jednoho dne přijde na řadu otázka bydlení. Ať chceme nebo nechceme, takové variantě se zřejmě nevyhneme a to ani v případě, že doteď máte u rodičů svůj vlastní pokojík. Někdy nám ten pokojík vystačí na doživotí, ale v mnohých jiných případech nám je malý a my se chceme nebo musíme rozlétnout do světa.

Plánujete se s přítelkyní osamostatnit? Hledáte vlastní bydlení? Malý byt je vám těsný? Chcete stavět dům, ale připadá vám to moc složité a náročné? Chtěli byste něco menšího, ale nového?

Řešením může být celoroční mobilní dům.

dům louka

Mobilní domy jsou vhodným řešením pro ty z nás, kteří od bydlení neočekávají tisíce metrů čtverečních. Jsou menší a skromnější, ale pohodně se do nich vejde i čtyřčlenná rodina. Stačí se uskromnit, ale dům si můžete zakoupit jakkoliv velký. V dnešní době je rozhodně z čeho vybírat.

Na skladě jsou i zcela nové mobilní domy, které čekají, až si je někdo vybere. Můžete je volit jako celoroční ubytování, protože jsou zateplené speciální vrstvou nejmodernější technologie PUR pěny. Takovéto obydlí zajistí nízké měsíční náklady, teplo po celý rok, zejména v zimě, v létě tato vrstva chrání před nepříjemným nahříváním, a žádné starosti. Dokonce můžete mnohé domy nechat i zkolaudovat a zajistit si tak číslo popisné, adresu, popelnice a všechno ostatní. Bydlíte v nich jako v běžných obydlích.

cedule domov

Objekty skladem jsou připravené ihned k převozu, stačí si je zarezervovat a můžete se brzy těšit na své vlastní bydlení. Jiné druhy si můžete objednat na zakázku. Dodávají se vybavené i nevybavené. Další z mnohých výhod.

Bydlete ve svém vlastním novém domově s vlastní zahrádkou snadno a rychle. Nemusíte si dělat žádné starosti s výstavbou objektu. Navíc jsou všechny cenově dostupné, takže ani financování, se kterým můžeme v případě potřeby pomoci a poradit, není vůbec složité. Nezadlužíte se desítkami milionů, které byste nedokázali do konce života splatit. Většinou se částky pohybují třeba klidně kolem jednoho milionu. Záleží na tom, jak velký objekt a jak vybavený si přejete pořídit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup