Rubriky
Ekonomika

Posouváme vaše podnikání dál

V současné době se můžeme těšit z mnoha příležitostí, které nám přináší příznivý vývoj ekonomické situace v naší zemi. Pro mnoho podnikatelů se otevírá celá řada možností, jak získat zajímavý zisk. Je však třeba počáteční investice pro financování nového podnikatelského plánu. Určitě není snadné získat úvěr pro novou investiční příležitost v bance. Můžete však získat velmi výhodnou půjčku od nebankovního poskytovatele. Proč by měl mít nebankovní poskytovatel příznivé podmínky pro poskytnutí úvěru?

podpis souhlasu

Protože se musí prosadit v drsném konkurenčním prostředí bankovních i nebankovních společností. Jak jinak by získal nové klienty, kdyby jim nenabízel výhodné podmínky pro splácení úvěrů? Proto nabízí i hypotéky bez registru. Klientsky velmi příznivý produkt, který je podobný jako kontokorent vedený u vašeho běžného účtu. Získáte půjčku za předem stanovený úrok, ale úrok platíte jen z té částky, kterou skutečně vyčerpáte. Půjčka tedy funguje jen jako stanovený limit, do kterého vždy můžete čerpat další částku ve chvíli, kdy už máte část splacenou.

Není problém zaslat mimořádnou splátku ve chvíli, kdy se vám obchody daří a není problém získat další čerpání do výše limitu v případě, kdy potřebujete rychle získat hotovost. Proto je tento typ půjčky velmi oblíbený u podnikatelů. Ti mají možnost získat peněžní prostředky pro financování nejrůznějších obchodních aktivit a investičních příležitostí. Ve chvíli, kdy se zdaří některý z obchodů, můžou mimořádnou splátkou úvěr zcela uhradit a zůstává jim pouze zisk ze zdařilé transakce.

přestávka na oběd

Pro podnikatele je možné dohodnout i expresní čerpání úvěru, což znamená, že peníze máte k dispozici už během jediného dne. Úvěr je zaručený nemovitým majetkem, a proto se můžete těšit na velmi příznivé úrokové sazby! Po vyplnění kontaktního on-line formuláře se dozvíte veškeré informace!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup