Schodiště se zábradlím

Schodiště je zapotřebí ke snadné chůzi do dalšího patra, takže se bez něj neobejdeme. Zároveň si k němu musíme pořídit bezpečně a pevné zábradlí.

Schodiště se zábradlím

Překonání výškového rozdílu

Pokud máme dům či byt s několika patry, tak potřebujeme mít zatížení, které nám s tím pomůže. Výtah budeme mít doma asi těžko, takže jasnou volbou jsou schody. Ovšem těch je skutečně hodně druhů, takže se musím dobře rozhodnou. Je to o tom zhodnotit dané místo, protože každý typ schodiště má určitý tvar. Třeba klasické rovné zaberou obdélníkový tvar a pokud jsou upevněné ke zdi či zemi a je pro nimi prostor tak pod ně můžeme dát úložný prostor.

dřevěné schody

Někdy zase není na délku tolik místa, a proto se volí zatčení směru do strany. Samozřejmě každé schody mají určité stoupání a rozměry, takže je dobré se třeba podívat na nabídku od specializované společnosti a podle ní vše přeměřit a zvážit, abychom si udělali představu. Dnes jsou například moderní točité schody, kdy zabírají málo místa a mají hezký design. Na druhou stranu se někomu může dělat při chůzi na nich špatně, a protože je to o vyzkoušení.

Bytelné zábradlí

Jestliže není třeba schodiště mezi stěnami tak rozhodně potřebujeme zábradlí. To kromě designové stránky plní rozhodně funkci bezpečnosti. Když se nám totiž zamotá hlava, tak se můžeme pevně chytit a zabráníme tak například škaredému pádu ze schodů. Při nákupu schodiště bychom tedy rozhodně zábradlí na schodiště neměli podceňovat, kdy musíme dbát na jeho pevné uchycení a bytelnou konstrukci.

dřevěné zábradlí

Lidé, kteří mají problémy třeba s pohyblivostí, tak ke zábradlí rozhodně velkým pomocníkem, protože se o něj můžou pevně opřít a tím snadno část své váhy přenést na toto zařízení, což prospěje i stabilitě našeho těla. Moderní zábradlí jsou skutečně vzhledově pěkné, a proto rozhodně můžou zkrášlit náš interiér. Tento výrobce má opravdu bohaté zkušenosti, takže pro něj nejsou překážkou ani velké projekty. Se vším Vám můžou poradit, a proto v případě jakýkoliv dotazů se na ni můžeme rozhodně obrátit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup