Rubriky
Výrobky

Splňte dětem sen

Chodíte s dětmi ven?
S dětmi je potřeba chodit ven, aby poznávaly svět, hledaly si kamarády a učily se nejen pohybu. Řada rodičů chodí na veřejná hřiště, protože je zde celá řada atrakcí pro děti. Jsou tu nejen skluzavky, ale celé komplexy prolézaček, houpaček a mnoho dalších věcí, které mají děti velmi rády. Na hřiště se bohužel dá jít jen když je vhodné počasí, ale i tak si děti chtějí užít zábavu a pohyb. Pokud máte zahradu, můžete jim pořídit jejich vlastní hřiště.

dítě se klouže

Vyrábíme části dětských hřišť i celá hřiště. Mezi naše výrobky patří i dětská skluzavka na zahradu, kterou u nás najdete samostatně v mnoha provedeních. Naše výrobky dodáváme samostatně, a vy si je smontujete doma přesně na místo, které bude všem nejvíc vyhovovat. Skluzavky se dají umístit i pod střechu, takže se na nich vaše děti mohou vyřádit, i když vám počasí nedovolí jít na běžné veřejné hřiště. Vyrábíme části dětských hřišť pro soukromé účely, ale i pro ty veřejné.

Výrobky z kvalitního masivu a plastu
Všechny naše výrobky samozřejmě splňují bezpečnostní požadavky a standardy, aby se mohly použít pro děti. Dřevo má povrchovou úpravu, aby mohlo být venku. Všechny výrobky jsou navrženy pro maximální bezpečnost, aby nemohlo dojít k poranění dětí. Sestavit naše výrobky zvládne každý zručnější tatínek sám, z toho nemusíte mít obavy.

barevné skluzavky

Nejen skluzavky u nás najdete
Vyrábíme spoustu výrobků pro děti. Máme nejen skluzavky, ale i celá hřiště, která si můžete libovolně zkombinovat. Na výběr máte různé prolézačky, houpačky, opičí dráhy, a najdete u nás i pískoviště – se střechou i bez. Vaše děti si naše výrobky rychle zamilují, a když je budou mít vždycky k dispozici u vás doma, budou venku víc než doma u počítače. Dopřejte jim vlastní hřiště, které jim poskytne možnost vyžití nejen za hezkého počasí, ale i když bude venku škaredě.