Rubriky
Krása

Vyberte si sami

Přece se nebudete starat o technický stav vozidla, když jej pravidelně dáváte do servisu k opravě, nebo jen k prohlédnutí před dovolenou. Ale to se potom nabízí otázka: Kdo s Vaším vozidlem jezdí? Vy, nebo servisní technik? Odpověď je jasná. Myslíte si, že servisní technik ví, že v noci se Vám nechce moc jezdit, protože je vám tma a protijedoucí vozidla nepříjemná?

Ale, co když pojedete pěkně ve dne, za plného světla a náhle se změní počasí na husté sněžení, nebo hustý déšť?

mokré pozadí

Co uděláte? Zastavíte na silnici a přečkáte ten marast v autě? Vidíte. Ani nemusíte jezdit ve tmě, abyste potřeboval skutečně kvalitní osvětlení https://www.lightpark.cz/autozarovky-pro-predni-svetla/?par=oznaceni-ece|h7! Stojící auto na sněhem, nebo deštěm zmítané silnici je horší, než snížení rychlosti auta jedoucího. To si pamatujte jednou provždy.

Právě kvůli takovým situacím na silnicích musíte mít světla v předních světlometech dokonale odpovídající Vašemu zraku. Musí Vám vyhovovat tak dobře, abyste viděl i za snížené viditelnosti.

Nenechávejte výběr autožárovek pouze na servisním technikovi a začněte se zajímat o typy jednotlivých autožárovek sami.

  1. Zvláště se zajímejte o lumeny, které vyjadřují intenzitu světla. Nesmí oslňovat protijedoucí vozidla, ale zase na druhou stranu nesmí bránit Vaší viditelnosti.
  2. Ale také o další části autožárovek, jako je např. patice. Autožárovka by nemusela do Vašeho vozidla pasovat.
  3. Nezanedbatelná je i životnost kvalitních autožárovek.
  4. A v neposlední řadě je na místě zajímat se také o barvu světla. Musí vyhovovat nejen Vám, ale i protijedoucím vozidlům. Takové rozhodnutí není evidentně jen na Vás. Je tu i zákon, který barvu světla určuje.

sníh na autě

Myslete na to, že osvědčené firmy vědí, která autožárovka bude pro Váš vůz tou nejvhodnější. Není důvod šetřit na osvětlení, které může pomoci při prevenci zbytečných nehod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup