Rubriky
Výrobky

Dámské kožené kabelky

Každá z žen touží po krásné kabelce, vždyť jde o základ šatníku, který ničím jiným nenahradíte. Mezi kabelkami naleznete mnoho druhů, ať už se jedná o psaníčko, které vyndáváte ze skříně při různých slavnostních příležitostech, nebo o kabelku menších rozměrů, která slouží pro odložení drobnějších předmětů. Ale nejoblíbenějším typem jsou kabelky pro každodenní použití, u které mnohá z žen ocení větší rozměry. Do takové kabelky by se přece měla vejít peněženka, klíče, deštník, taštička s make-upem, někdy také knížka a u mladých studentek nejeden sešit či učebnice.

dámská kožená kabelka

Proto velmi vyhledávanou vlastností dámské kožené kabelky je její výdrž a životnost. Není asi překvapením, že nejlepší vlastnosti zaručují nejkvalitnější materiály. Jedním z takových je jistě kůže. Na těchto stránkách naleznete velký výběr mezi koženými kabelkami v italském stylu, který Vám zajistí pozornost všude tam, kam kabelku vyneste, ať už jdete do práce, jen tak do města nebo třeba na schůzku. Kromě již zmíněného máte možnost si kabelku vybrat přesně v barvě, která Vám bude sedět a zvolit si můžete také styl, do ruky nebo přes rameno, to je jen na Vás. Každá žena preferuje jinou barvu a samozřejmě ne každá barva se všem do šatníku hodí. Proto také je zde barevná škála výrobků téměř neomezená.

kožená kabelka

Vedle kožených kabelek ale v nabídce najdete pánské a cestovní tašky, deštníky nebo dokonce peněženky. Péče o koženou kabelku není jednoduchá. Před prvním použitím je nutné kabelku ošetřit krémem s impregnačními účinky a tuto péči opakovat pravidelně vždy po určitém období. Stejně tak i zipy je možné udržet v bezchybném stavu pomocí včelího o vosku. Pokud se o svou kabelku budete starat správně a pravidelně, vydrží Vám funkční a krásná po dlouhou dobu. Kožené kabelky s věkem neztrácí ani svůj tvar a umí si udržet i původní barvu. Kabelka totiž není pouze taška, ale hlavně módní doplněk.