Rubriky
Kultura

Koncerty, které nás čekají v roce 2022

Pokud jste milovníky hudby, určitě jste někdy zavítali na nějaký ten koncert. Jaké jsou ty nejzajímavější a vůbec největší, které nás čekají za rok 2022, který je stále na svém počátku? Po době pandemie se opět můžeme bavit s živou hudbou, davem zpívajících lidí a našimi oblíbenými interprety!

Koncert

Harry Styles

Tento pohledný osmadvacetiletý Brit do České republiky zavítá vůbec poprvé. Bývalý člen dívkami oblíbené skupiny One Direction se představí v již zcela vyprodané O2 aréně 15. července a zazpívá svoje hity jako Watermelon sugar nebo Lights up. Chybět nebudou ani covery na staré písně jeho bývalé kapely. Praha bude dunět do noci!

Alicia Keys

20. března se od této několikanásobné držitelky ocenění Grammy očekává vydání nového alba a následná tour, při které zavítá i do našeho hlavního města, konkrétně 25. června. Zazní i její starší hity, které všichni známe, ale i novinky z alba.

One Republic

Tato šestičlenná pop-rocková kapela se v Praze ukáže po dlouhých šesti letech! Praha se stala součástí jejich koncertů v Evropě, přestože na seznamu dlouho chyběla. Fanoušci si jejich hudbu budou moci živě poslechnout již 10. května.

A-ha

Tato populární norská skupina v Česku vystoupí vůbec poprvé, a to 1. května. Lístky jdou stále sehnat. Praha je součástí evropského turné k výročí jejich nejslavnějšího alba. Prahou se rozezní hity jako Shadowside nebo Manhattan Skyline.

Mikorofon

Swedish house mafia

První tour od znovusjednocení a kapela rovnou zavítá do Prahy! Axwell, Steve Angello a Sebastiana Ingrosso dorazí 22. října a rozezvučí Prahu svými hity jako například It gets better.

Ať se na nějaký koncert chystáte nebo ne, možná Vás výčet interpretů natolik zaujal, že svá rozhodnutí ještě přehodnotíte. Koncerty jsou totiž skvělým místem pro tvorbu zážitků, přátelství a nezapomenutelných okamžiků. Udělejme si život lepším.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup