Rubriky
Výrobky

Koukáte na sport v televizi?

Máte rádi sport a věnujete se nějakému aktivně? Anebo je pro vás nejlepší aktivitou sledování sportu v televizi? Proč by taky ne, vždyť sledovat skuteční mistry sportu, ať už na olympiádě, nebo při mistrovství světa, republiky, šampionáty, to je vždy zážitek.

Mým oblíbeným sportem v televizi je cyklistika. Ne že bych koukala na celé etapy Tour de France, ale pokud se jede Světový pohár v Novém Městě na Moravě, tak sedím u televize jako přibitá. Sledovat cyklisty, jak bravurně sjíždějí náročné terénní přírodní i uměle vytvořené překážky, kořeny stromů, kameny, jak vyjedou prudký kopec, do kterého bych já kolo tlačila, to je zkrátka nádhera. Pokud si s nimi navíc pohrává počasí a jedou v dešti, v blátě, je to skutečně obdivuhodná podívaná.

cyklistika

Další můj oblíbený sport je tenis. Sedět přímo na tribuně na kurtu, to je o procvičení krční páteře, ale u televize je to velice příjemný zážitek. Kromě toho naše tenistky, to jsou skutečně prvotřídní hráčky, které se zapisují do světových žebříčků na nejvyšší místa. Je úchvatné sledovat, jak si kameraman vyhrává s jednotlivými záběry, jak si režisér pohrává se zpomalenými záběry, jak technika zaznamenává rychlost podání míčku, jestřábímu oku neuteče jediný míček mimo dané hranice kurtu. Detailní záběry na tenistu, na tenisový míček, jak se odráží od tenisového výpletu Sportoaza.

krasobruslení

A jako správná ženská, nesmím vynechat v top trojce nejoblíbenějších sportů krasobruslení. Elegantní, přitom fyzicky vysoce namáhavé, skoky, které skoro popírají fyzikální zákony, ať už jednotlivci, nebo dvojice, vždy je to vysoce estetický zážitek. Ti nejlepší krasobruslaři zaplní celou ledovou plochu, i když jsou tam sami a celá hala nedýchá vzrušením, aby bruslař neudělal chybu a nespadl. Bolest při dopadu na ledovou plochu, to rozhodně nebude příjemné. Koukejte na sport v televizi, ale nezapomeňte si někdy také zasportovat.