Rubriky
Business

Kryty na bradavky pomáhají ženám cítit se přirozeně i bez podprsenky

Sledovali jste někdy eroticky zaměřený pořad, v němž se objevily aktérky téměř zcela obnažené, pouze s tenkými a úzkými spodními díly plavek, a namísto horního dílu měly na ňadrech pouze zakrývací kulaté terčíky? Takovéto v uvozovkách „oblečení“, dá-li se to takto vůbec ještě nazvat, je tolerantní vůči dospělým divákům a není považováno za něco čistě sexuálně zaměřeného a vyzývavého, protože je zakryté to zásadní, co vzbuzuje v mužích nebývalé erotické touhy – prsní bradavky.

podprsenky na šňůře

Jinými slovy, jestliže odhalíte kyprý tvar poprsí a zakryjete bradavky, stále se jedná o něco, co mužům brání v jejich přirozeném sexuálním projevu, teprve s odhalenou barvou a tvarem bradavek ve své přirozené podobě začíná nabývat erotika oné pravé a nefalšované mystiky.

nošení podprsenky

Jestliže si žena oblékne halenku, večerní šaty, tričko nebo košili bez podprsenky, a látka je natolik silná, že bradavky dokáže zakrýt, je sice patrné, že poprsí pod oděvem žádná podprsenka nezakrývá, ale skryté bradavky nezpůsobí žádný společenský problém nebo incident. Teprve ve chvíli, kdy je látka průsvitná a tenká, že bez podprsenky pod ní vynikne i krása bradavek, začnou se dít věci.

A právě pro takovéto momenty, kdy ženy nerady oblékají z nejrůznějších důvodů podprsenkový svírací korzet, a kdy jsou zároveň bradavky velmi dobře patrné, existují tzv. kryty na bradavky. Jedná se o nalepovací štítky kruhového tvaru, které důkladně bradavky skryjí a tím pádem nemůže dojít k žádným obtížím. Kryt na bradavky lze obléknout pod jakékoli ošacení, tedy například pod svatební šaty, pod bílou průsvitnou halenku do zaměstnání, pod plesovou toaletu anebo pod sportovní tričko či pruhovaný červenobílý nátělník.

Kryty na bradavky umožňují ženám chovat se a cítit přirozeně, protože nošení podprsenek není vhodné ani ze zdravotních důvodů, což vám mnozí zkušení lékaři mohou jen potvrdit.