Rubriky
Muži

Nejčastější věci, kterými muže vytáčíme

Jednou a dost.Pokud muž netrpí nedoslýchavostí, odnaučte se mu vše opakovat stále dokola a věčně omílat co už bylo řečeno. Muž vás slyší. Tím, že mu budete třikrát denně připomínat výměnu žárovky a každou chvíli se ho ptát, zda nemá hlad, skutečně ničeho nedocílíte. Maximálně ho vytočíte. Muž ví, co se po něm chce. Má jen vlastní tempo.
Pár – žena má boxerské rukavice
Druhá matka.Co dokáže muže nejvíce vytočit je přehnaná mateřská péče. Jendu matku už má, tak mu buďte partnerkou a věčně ho nekontrolujte. Dospělý muž je schopen se rozhodnout, zda má hlad nebo je mu zima, případně zda si nemá přibalit ponožky navíc. Pokud vás tedy sám přímo nepožádá o radu, neraďte.
Věčné mluvení.Přirozeností ženy je rozebírat tytéž věci stále dokola. A probírat je znova a znova ze všech stran. Většina mužů však příliš výřečná není a probírat stále tytéž věci dokola je spíše unavuje. Proto se občas zkuste zapřít a alespoň chvíli mlčet. To, že muž mlčí, nutně neznamená, že se něco děje nebo je něco špatně.
Neustálé uklízení. Uklízíte. A to pořád. A většinou nutíte do věčných úklidů i partnera. Uvědomte si, že každý je nastavený jinak, a co je pro jednoho nutností, je druhý schopen/ochoten o den posunout. Proto pokud váš přátelé pozvali na bowling v době, kdy jindy leštíte okna, s klidem běžte a okna nechte na jindy. Jsou mnohem důležitější věci, než je úklid. Ten by určitě neměl být upřednostňován před potřebami rodiny.
Uražená žena s mužem v posteli
Lichotky a ujišťování.Neustále se ptáme na názor. Zajímá nás, jak mu ten nový koláč chutnal, zda nám ty nové šaty sluší a jestli nevypadáme v té nové sukni tlustě. Ženy potřebují neustále ujišťovat o kdejaké maličkosti, což muže spíše přivádí k šílenství. Uvědomte si, že je to naše vlastní potřeba sebereflexe a v mnoha případech i nízké sebevědomí. Stejně jako u neustálé potřeby lichotek, které nám mají sebevědomí zvednout.