Rubriky
Výrobky

Teploměr v bazénu je nepostradatelný pomocník

Přejete si ze všech sil mít bazénovou vodu nejen čistou, ale i teplou? To, jestli tomu tak je, nezjistíte jenom díky tomu, že do ní skočíte, ale v podstatné míře vám pomůže zjistit přesné informace o její teplotě právě bazénový teploměr.
Pokud ho ještě nevlastníte, věřte, že se toto příslušenství řadí mezi to nejzákladnější a současně i velmi efektivní v případě, že chcete mít podrobný přehled o tom, jestli je váš bazén teplý nebo studený.

teploměr

Účel, na který nedáte dopustit

Stává se, že v různých částech bazénu lze naměřit jinou teplotu. Ze široké nabídky dostupných teploměrů si můžete zvolit hned několik, které vám doma poslouží jako spolehlivý ukazovatel toho, jak teplou vodu máte. Zvolit si můžete ponorný, který bude měřit údaje zejména pod hladinou, a to třeba i na dně nádrže. Díky provázku, na kterém bude připevněný se můžete spolehnout, že vám nikam neodplave a bude vždy stát na místě.
Dalším velmi vychytaným typem je ten, který je ve formě plováku na tablety. Máte tedy možnost mít hned 2 příslušenství, které využijete v průběhu celé letní sezóny. Kromě něho si můžete vybrat i takový, který je plovoucí a naměří údaje ohledně vaší teploty kdekoliv na hladině.

teplo

Barvy a motivy, které vaše koupání vylepší

Není na škodu hledět i na stránku designu, který je důležitý i pro bazén. V sortimentu nalezete různě barevné vzory, které ve vodě rozhodně nepřehlédněte nebo můžete vsadit na klasiku a zvolit ten, který je v bílé barvě.
Dětem můžete vylepšit jejich pohodové koupání i doplněním o zvířecí motiv, kdy si zvolíte teploměr v podobě nějakého zvířátka. Zejména v dětském bazénu, který budou využívat nejčastěji malé ratolesti, se bude nádherně vyjímat a současně plnit svůj účel. Nemějte obavy, je zcela bezpečný a navržený tak, aby odolal nejen vodním hrátkám malých dětí, ale i manipulaci s ním.
Jestli vám tedy chybí příslušenství, bez kterého většina vlastníků bazénu rozhodně nepřežije koupací sezónu, měli byste si ho zakoupit co nejdříve a využívat ho tak, aby vám v bazénu nic zásadního nechybělo.