Rubriky
Výrobky

Vyberte si šaty na ples, ve kterých zazáříte – Jak postupovat?

Šaty ženám sluší a je úplně jedno jakou konfekční velikost žena běžně obléká. Dokonale může na plese vypadat žena hubená i silnější. Jak šaty vybrat?

Vyberte si šaty na ples, ve kterých zazáříte – Jak postupovat?

Vybrat si šaty je někdy umění, dnes je totiž výběr obrovský, ale ne všechny společenské události dovolují nosit příliš odvázané nebo krátké šaty. I když jdete na ples, řiďte se tím, na jaký typ plesu jdete, kde se ples koná nebo zda si tato společenská akce vyžaduje jistý předepsaný dress code. Jakmile se máme dostavit na událost, která dress code má daný, je nutné ho dodržet, jinak opravdu moc nezazáříte. Jinak se ale řídit můžete tím, co se vám líbí nebo tím, co vám sluší a co lichotí vaší postavě. Takže, jak na výběr těch správných šatů?

pexels-photo-1200637

Materiál, barva i střih

Šaty na ples https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/plesove-saty/ nemusí být nutně dlouhé až na zem, i když na nejrůznější společenské události je lepší vybírat dlouhé šaty, lépe se to hodí. Ani šaty pod kolena či lehce nad, nemusí být špatné, tady se tedy řiďte tím, kam se na ples vydáváte. Na ples pak ženy obvykle jsou se svým partnerem, snažte se barevně lehce sladit, působí to vizuálně lépe a můžete se pak stát hvězdou taneční zábavy. Na barvě šatů sice tolik nemusí záležet, ale je nutné počítat s tím, že šaty musí barevně ladit i s doplňky, s botami nebo kabelkou. Výrazných barevných kreací je lepší se vyvarovat, nemusí to totiž dopadnout nejlépe.

Určitě se snažte vybrat i šaty z kvalitního materiálu, na plese můžete strávit i celou noc, pravděpodobně budete tancovat, takže je komfort také důležitý, určitě se chcete cítit po celou dobu pohodlně. A co střih šatů? Na tom záleží možná nejvíce!

pexels-photo-265720

Na postavě záleží

Šaty skutečně sluší všem ženám, to bezpochyby. Jenže je nutné zvolit šaty správně, především je nutné vybrat takový střih, který perfektně podtrhuje postavu ženy. Pokud jste silnější, zaměřte se na zvýraznění předností, někdo chce zamaskovat větší boky, stehna nebo zadeček, pak je nutné nechat vyniknout jiné partie, zejména pas nebo dekolt, někdo to má naopak, vždy tak přemýšlejte nad tím, jaký typ šatů by vaší postavě sednul, nemaskujte se ale. Na plese chcete ukázat ženskost, i proto jsou plesové šaty navrhovány na nejrůznější typy ženských postav a není dnes problém si vybrat.

Na plesovou sezónu se dobře připravte a výběr šatů si promyslete.