Web, který vrací peníze

Nakupování na internetu je stále populárnější, hlavně proto, že je výhodnější a dá se zde sehnat i to, co v normálních kamenných obchodech nenajdete. Především je ale vše o mnoho levnější a ani cena za dopravu už nebývá tak vysoká, neboť se dají za minimální částku využítúložiště a výdejní místa, často i blízko vašeho bydliště.
Aby bylo nakupování ještě výhodnější, je tu web Vratné peníze, který vám vrátí určité procento z nákupu v e-shopech, které s tímto portálem spolupracují. Mnoho těchto obchodů má také slevové kupóny, takže nákupem u nich získáváte vlastně hned dvojnásobnou slevu. Byla by škoda tento zajímavý web nevyužívat.
vydělávat peníze
 
Chytrý připomínáček
Řeknete si, že to je sice hezké, ale jak máte vědět, zda vám právě ten obchod, na kterém nakupujete, vrátí peníze? Máte snad pokaždé nejprve hledat na Vratných penězích, je-li tam právě ten váš?
Nikoliv, protože to by vás jistě nepříjemně zdržovalo. Proto je tu chytrá pomůcka, která vás u každého e-shopu, který navštívíte, upozorní na tuto možnost. Nejdete ji přišpendlenou v rohu svého monitoru, pokud si ovšem tento připomínáčeknainstalujete, což je velmi jednoduché. Hned vždy uvidíte i kolik procent z nákupu dostanete zpět. Bývá to 1 až 10 %, což se nezdá příliš.  Ale při pravidelném a častém nakupování na internetu se částky, i s využitím slevových kupónů, rychle sčítají.
 platba online
Co je důležité
Aby web dostal přičtenou provizi za zprostředkování obchodu a z té vám mohl poslat vaši odměnu,    je nejdůležitější přejít do obchodu právě přes něj. To znamená přihlásit se na Vratné peníze, v seznamu si najít e-shop, na kterém chcete nakupovat a přejít do něj přes příslušné tlačítko. Právě díky tomuto prokliku se objeví do tří pracovních dnů po nákupu ve vašem účtu na webu slíbené peníze a při minimální částce 300 Kč budou proplacené přímo na váš bankovní účet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup