Rubriky
Výrobky

Běžkování pohodlně

Běžkování je oblíbenou kratochvílí většiny lidí, kteří mají rádi zimní sporty. Na rozdíl od lyžování je běžkování mnohem bezpečnější a pohodovější. Člověk se při tomto sportu krásně zrelaxuje, pokochá se nádhernou zimní krajinou a zpevní pár svalů. Jelikož není věkově omezen a není příliš náročný, protože si každý jedinec může zvolit své tempo, je tento druh zimního sportu velmi oblíbený. Ať už běžkujete pouze rekreačně nebo se chystáte na olympiádu, je nedílnou součástí výbavy každého běžkaře pohodlné a kvalitní oblečení, které bude nejen plnit svoji funkci, ale bude i dobře vypadat.

Běžkování

Pro pohodlný pohyb jsou důležité především kalhoty. Dámské kalhoty na běžky Silvini jsou přesně tím kouskem oděvu, který vaše běžkování udělá ještě pohodlnější. Díky membráně, která se nachází vepředu, kalhoty neprofouknou a odolají i velmi silnému větru. Zadní část kalhot je z elastického a prodyšného materiálu, který umožní plynulý pohyb. V pase mají elastickou gumu, díky které se kalhoty nehnou a budou jako součást vaší kůže. Nohavice jsou zúženy gumou, takže se do kalhot nedostane sníh ani voda. Díky užšímu střihu jsou vhodné nejen na běžkování, ale i na ostatní zimní volnočasové aktivity, třeba obyčejné hraní s dětmi ve sněhu. Vybrat si můžete také z několika barev a sladit tak svůj outfit i s bundou, čepicí nebo čelenkou a rukavicemi.

Kalhoty Silvini

Bunda je dalším kouskem oblečení, které je velmi důležité pro pohodlí a teplo při běžkování je bunda. Ta by měla být z kvalitního materiálu, který neprofoukne a pohyb je v něm příjemný. Ideální taky je, aby měla vysoký límec a vy jste nemuseli mít šálu, která by vám při běžkování mohla vát a zavazet. Čepice nebo čelenka a rukavice jsou taktéž velmi důležité. Při pohybu na běžkách vám můžou z držení hůlek mrznout ruce, proto by rukavice měli být z tenkého, ale teplého materiálu, který větru nedovolí, aby vaše ruce znecitlivěl. A to samé platí o čepici a čelence.

Tak na co čekáte? Oblečte se do pohodlných kalhot a bundy a vzhůru na běžky!