Rubriky
Business

Oslovte raději designéra

Lámete si hlavu s uspořádáním nábytku ve svém novém bytě? Nebo přemýšlíte o zbrusu nové koupelně? Chystáte se snad k nějaké větší rekonstrukci kuchyně? Nebo se snad hodláte nastěhovat do zcela prázdného nového bytu, ale nevíte si rady, jak nejlépe jej uspořádat?
Některé činnosti přenechte povolanějším
Určitě vynikáte v docela jiných oblastech, než je zařizování bytu, není to tak? Pokud jste rozumní, potom musí Vaše volba padnout na odborníka v bytovém designu kovaného, nemyslíte?

designér

  • I když máte určitou představu o tom, jak byste chtěli věci mít, zvládnete je realizovat?
  • Máte přehled o nejnovějších vychytávkách v zařizování bytu?
  • Máte vůbec dostatek času si nové trendy nastudovat?

A vidíte, bytový designér v Praze má nejen vlohy a talent vidět něco, co ještě vidět zdaleka není. Ale navíc má dokonalý přehled o tom, co frčí, a přitom je tak praktické.
Zhmotněte Vaše představy o bydlení
Jsou lidé mezi námi, kteří dokážou vyslechnout Vaše požadavky, představy, i kdybyste je sdělovali o překot. Dokáže během Vašeho povídání o změně, nebo novém bydlení pochopit, co vlastně očekáváte, v jakém prostředí byste chtěli žít. A Vy dosáhnete s takovým člověkem dovést věci až do zdárného konce. S pražským bytovým designérem zrealizujete představu do posledního detailu. Uměli byste to snad sami?

týmová práce

Prohlížejte, diskutujte, měňte
Je fantastické, když Vám nakonec Vaše představy bytový designér v Praze navrhne a ukáže. Než se pustíte do práce, můžete stále ještě doplňovat detaily, kombinovat, zavrhovat, či obnovovat, abyste dosáhli toho, co se Vám bude nejvíc líbit. Bytoví designéři Praha už dávno nepracují s tužkou a s nákresy. Mají k dispozici skvělý software, který Vašim představám dají dokonale přesný vzhled, který se nebude lišit od konečné realizace.
Být na Vašem místě, nepouštěli bychom se do bytového designu sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup