Rubriky
Business

Oslovte raději designéra

Lámete si hlavu s uspořádáním nábytku ve svém novém bytě? Nebo přemýšlíte o zbrusu nové koupelně? Chystáte se snad k nějaké větší rekonstrukci kuchyně? Nebo se snad hodláte nastěhovat do zcela prázdného nového bytu, ale nevíte si rady, jak nejlépe jej uspořádat?
Některé činnosti přenechte povolanějším
Určitě vynikáte v docela jiných oblastech, než je zařizování bytu, není to tak? Pokud jste rozumní, potom musí Vaše volba padnout na odborníka v bytovém designu kovaného, nemyslíte?

designér

  • I když máte určitou představu o tom, jak byste chtěli věci mít, zvládnete je realizovat?
  • Máte přehled o nejnovějších vychytávkách v zařizování bytu?
  • Máte vůbec dostatek času si nové trendy nastudovat?

A vidíte, bytový designér v Praze má nejen vlohy a talent vidět něco, co ještě vidět zdaleka není. Ale navíc má dokonalý přehled o tom, co frčí, a přitom je tak praktické.
Zhmotněte Vaše představy o bydlení
Jsou lidé mezi námi, kteří dokážou vyslechnout Vaše požadavky, představy, i kdybyste je sdělovali o překot. Dokáže během Vašeho povídání o změně, nebo novém bydlení pochopit, co vlastně očekáváte, v jakém prostředí byste chtěli žít. A Vy dosáhnete s takovým člověkem dovést věci až do zdárného konce. S pražským bytovým designérem zrealizujete představu do posledního detailu. Uměli byste to snad sami?

týmová práce

Prohlížejte, diskutujte, měňte
Je fantastické, když Vám nakonec Vaše představy bytový designér v Praze navrhne a ukáže. Než se pustíte do práce, můžete stále ještě doplňovat detaily, kombinovat, zavrhovat, či obnovovat, abyste dosáhli toho, co se Vám bude nejvíc líbit. Bytoví designéři Praha už dávno nepracují s tužkou a s nákresy. Mají k dispozici skvělý software, který Vašim představám dají dokonale přesný vzhled, který se nebude lišit od konečné realizace.
Být na Vašem místě, nepouštěli bychom se do bytového designu sami.