Rubriky
Výrobky

Philips Hue

Jestliže existuje něco, co přináší změny, které jsou pouze příznivé, pak je to Philips Hue. Pokud chcete, aby vaše domácnost byla rozsvícená a ještě k tomu všemu chytře, pak určitě ani chvíli neváhejte pořídit si startovací balíček.
Výrobce, který se zabývá výrobou Philips Hue přichází s novinkami, které jsou opravdu skvělé. Potěší jistě každého uživatele osvětlení, ale i ty, kteří uvažují nad tím, jestli si tento malý zázrak do své domácnosti také pořídí.
Nové změny, které byly provedeny, se týkají zejména cen, které jsou příznivější a to hlavně při nákupu příslušenství. Žárovky lze zakoupit hned v několika produktových řadách.

ovládací prvek

Philips Hue Lightpark je inteligentní osvětlení, které je možné ovládat pomocí aplikace, kterou si nainstalujete do svého mobilního telefonu nebo tabletu. Kromě rozsvěcování a zhasínání světel dokáže také tlumit nebo naopak zesilovat intenzitu světla, měnit barvy, zapínat světla v určitý čas a mnoho dalších.
Aby vše fungovalo tak, jak má, kromě Philips Hue budete potřeba také bridge, který je tzv. srdcem celého tohoto systému. Umožní vám dokonce ovládat všechny výrobky Philips Hue. Možná vás překvapí, že dokáže napájet až 50 světel, což rozhodně není málo.
žlutá lampa


Dalším příslušenstvím, které budete určitě potřebovat, je ovladač pro stmívání světel. Tento vypínač je přenosný a dá se snadno pověsit na zeď. Je možné jej umístit kamkoliv jen budete chtít. Je určen k tomu, aby vám umožnil ovládat světla i bez vašeho mobilního zařízení. Má čtyři tlačítka, díky kterým si naprogramujete vše podle vašich představ.
Existují hned tři tipy Philips Hue. Mezi nejpoužívanější ale patří ten, který disponuje funkcemi pro světlo bílé. Lze s ním vyladit barevný tón osvětlení a to tak, aby bylo vše co nejpříjemnější. V ranních hodinách je mnohem lepší zvolit ostřejší světlo a večer je nejlepší tón ladit do červena.
Věříme, že i vy budete s tímto malým zázrakem více než spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup